Uncategorized

Turcja…..

Wakacje….. czas najlepszy, wyczekiwany z dala od szarej codzienności, rutyny i nudy. Ja nadal żyje moim wyjazdem i kolejny planuje.

W tym roku wybrałam Turcję….. Wspaniałe miejsce, jedzenie, ludzie, muzyka , atmosfera. Ze względu na mojego młodszego syna Nayela ( który bardzo, ale to bardzo szybko się nudzi ) musiałam wybrać w miarę krótki lot (ok 4-4,5h do turcji ) Powiem wam ,że i tak lot był za długi dla Nayela oczywiście. A ja wszystkiego próbowałam ,żeby siedział na tyłku. Śpiewałam, rysowałam, robiłam śmieszne miny, ale nie nic wiec jeszcze potańczyłam trochę i bingo. Nayel siedział i klaskał 🙈🙈🙈 a na mnie wszyscy 👀 ale czego matka nie zrobi dla dzieci.

Zatrzymaliśmy się w Litore Resort Hotel and Spa http://www.litorehotel.com/web/en/

Śliczny hotel, pokoje czyste jedzonko pyszne, basen duży, obsługa miła. Polecam wam gwarantowana pogoda, ciepła woda, piękne morze. Powiem wam, że nie rozglądałam się za facetami jakoś, nie miałam czasu😂😂, więc wam nie powiem czy przystojni sa. Jedyny kontakt z mężczyzną, jaki miałam to z panem ze sklepu, ale jego oddech był odrzucający. A panowie czy raczej młode chłopaczki z baru były sympatyczne, ale jakieś takie wychudzone. Hotel miał klub dla dzieci i wiele rozrywek. Picie i jedzenie bez umiaru, no my aż tyle nie jedliśmy, bo mój starszy syn twierdził, że pości (byle tylko do basenu jak najszybciej).

Jeśli miałabym wam coś doradzić, to chyba lepiej iść do centrum handlowego niż na te ich bazary. Strasznie oszukują i ceny są zawrotne po prostu śmieszne i same podróbki oczywiście. W centrum handlowym nie było drogo i wszystko miało cenę i gatunkowo dużo lepsze.

Ja zawsze rezerwuje wakacje na www.travelrepublic.com teraz mają takie opcje, że rezerwujesz , płacisz depozyt a później w ratach wiec super rozwiązanie.

A wy gdzie byliście w tym roku? Może, ktoś z was był również w Turcji???

3 myśli na temat “Turcja…..

  1. Oj Inka super, my też z Travel Republik jeździmy, faktycznie super rozwiązanie Sylwestra spędzaliśmy w Dubaju a wakacje we Włoszech było super i też planujemy już następne, kierunek jeszcze nieznany, ale wybieramy również krótki lot, nie dlatego że się nudzę 😂😂😂 ale uważam że jeśli Bóg chciałby żebyśmy latali dał by nam skrzydła ( poprostu nie przepadam za lataniem za bardzo) poza tym Grzechu wyglądał by komicznie śpiewając i tańcząc w samolocie żeby mnie zabawić 😂😂😂P.S. Super rodzinka pozdrawiamy 😘😘😘

    1. o to pięknie że tak latacie, najlepiej wydane pieniądze…. polecam ci Santorini-Grecja jeśli jeszcze was tam nie było…. haha no już widze jego kocie ruchy buziaku 😂😂

  2. No Grzechu Grecję zjeździł całą wzdłuż i wszerz mieszkał tam przez 2 lata, ja niestety jeszcze nie dotarłam 😩 Ale mam obiecaną Grecję więc kiedyś się doczekam mam nadzieję 🤗😉

Leave a Reply